Φωτογραφίες από την παρουσίαση των τόμων “Μετά την πανδημία”, εκδ. Μπαρμπουνάκης και “Ημερολόγιο” της Εταιρείας Λογοτεχνών Θεσσαλονίκης της 18ης ΔΕΒΘ, όπου συμμετείχε με κείμενά της η Αναπλ. Καθηγήτρια Β. Καμπατζά. Post author:Αριστείδης Ντόμπρος Post published:Δε, 29/11 Post category:Ανακοινώσεις γραμματείας και καθηγητών / Συνέδρια-Εκδηλώσεις Ανακοινώσεις της ίδιας κατηγορίας Διοίκηση Βιβλιοθηκών, Αρχείων και Πολιτιστικών Οργανισμών – Ομάδες εργαστηρίων Τρ, 19/10 ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΒΙΒΛΙΟΥ.. Τε, 06/03