Φωτογραφίες από την παρουσίαση των τόμων “Μετά την πανδημία”, εκδ. Μπαρμπουνάκης και “Ημερολόγιο” της Εταιρείας Λογοτεχνών Θεσσαλονίκης της 18ης ΔΕΒΘ, όπου συμμετείχε με κείμενά της η Αναπλ. Καθηγήτρια Β. Καμπατζά. Post author:Αριστείδης Ντόμπρος Post published:Δε, 29/11 Post category:Ανακοινώσεις γραμματείας και καθηγητών / Συνέδρια-Εκδηλώσεις Ανακοινώσεις της ίδιας κατηγορίας Ανακοίνωση για τα μαθήματα “Λαϊκές Βιβλιοθήκες” και “Βιβλιογραφία” του Ζ’ Εξαμήνου Πε, 11/01 Ανοικτή παρουσίαση με θέμα “ΓΑΚ, έλεγχος, εποπτεία και εκκαθάριση των Δημόσιων Ενεργών και Ημιενεργών Αρχείων στην Ελλάδα” Σα, 13/01
Ανοικτή παρουσίαση με θέμα “ΓΑΚ, έλεγχος, εποπτεία και εκκαθάριση των Δημόσιων Ενεργών και Ημιενεργών Αρχείων στην Ελλάδα” Σα, 13/01